Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Każda firma ma własny styl, kolory oraz logo, które stanowią część kampanii reklamowej. Aby móc wykorzystać te elementy również przy pakowaniu, stworzyliśmy rozwiązanie, które z pewnością na to pozwoli. W naszej ofercie taśm mamy również takie, które są wykonywane wyłącznie na zamówienie oraz uwzględniają wszystkie życzenia klienta. Wśród taśm z nadrukiem znajdują się między innymi taśmy samoprzylepne pakowe, taśmy spinające oraz taśmy papierowe. Taśma pakowa z nadrukiem jest nie tylko materiałem, łączącym części ładunku, lecz także jest swoistą plombą, która zapobiega niepożądanemu otwarciu paczki, więc zabezpiecza ją. Poza tym jest rodzajem przekazu reklamowego, gdyż zawiera informacje o firmie. Taśmy papierowe mają podobne funkcje, co opisane przed chwilą taśmy pakowe, jednak materiał, z którego są produkowane jest inny. Papier kraftowy powstaje z makulatury, więc jest materiałem ekologicznym, a także wygląda bardzo nowocześnie. Poza tym, nadruki, wykonywane na takim papierze wyglądają dość estetycznie. Taśmy spinające, które z pewnością są wszystkim dobrze znane, szczególnie osobom, pracującym w branży transportowej, mogą także wykonywać funkcję nośnika reklamowego. Taśmy te mają szeroki zakres zastosowania, gdyż występują one w różnych szerokościach i kolorach. Nadruk na takich taśmach wykonuje się kolorem czarnym według własnego projektu klienta. Zapraszamy do kontakt w celu omówienia szczegółów, dotyczących taśm z nadrukiem.

Taśmy pakowe z nadrukiem to świetny sposób na zabezpieczenie przesyłek przed nieautoryzowanym otwarciem (taśma pełni funkcję plomby) przy okazji uzupełniają funkcje reklamowe. 

Pakowe z nadrukiem klienta

Taśma pakowa z nadrukiem klienta

Taśma pakowa z nadrukiem klienta
Taśma pakowa z nadrukiem klienta

Taśmy pakowe z nadrukiem to świetny sposób na zabezpieczenie przesyłek przed nieautoryzowanym otwarciem (taśma spełnia rolę plomby) przy okazji pełni funkcje reklamowe.

Oferujemy taśmy pakowe z nadrukiem według dostarczonego projektu na taśmach o szerokościach 48 i 75mm.

Produkt na zamówienie.

Zapytaj o indywidualną wycenę: sklep@profol.pl

2,49 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl