O firmie

PROFOL to czołowy importer i dystrybutor opakowań w Polsce i lider branży w Łodzi i regionie.

Wieloletnia współpraca z czołowymi europejskimi i krajowymi producentami materiałów opakowaniowych i doświadczenie zdobyte dzięki ponad 26-letniej obecności na rynku pozwala nam na budowanie szerokiej oferty produktów niezbędnych dla opakowaniowych potrzeb Klientów.

Kompleksowość oferty, bieżąca i ciągła dostępność z magazynów PROFOL kilkuset pozycji z katalogów materiałów opakowaniowych, terminowość realizacji zamówień oraz doskonała relacja ceny do jakości oferowanych towarów - to gwarancja wymiernych korzyści oraz bezpieczeństwa będących bezpośrednią konsekwencją współpracy z naszą firmą.

Jako importer i dystrybutor folii stretch, dostarczamy na rynek folię o gwarantowanej wysokiej jakości. Parametry jakimi charakteryzuje się oferowana przez nas folia stretch – wytrzymałość, rozciągliwość i kleistość – zapewniają że jest bardzo wydajnym i trwałym materiałem do pakowania i zabezpieczania towarów.

Oferta nasza obejmuje także produkty takie jak folia bąbelkowa i termokurczliwa, taśmy spinające (bandujące) do zabezpieczania i transportu ładunków, taśmy samoprzylepne i pianki polietylenowe

Poza produktami standardowymi dostarczamy również folie stretch oraz inne materiały opakowaniowe o niestandardowych parametrach – zaspokajając tym samym zindywidualizowane potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić zróżnicowane wymogi opakowaniowych potrzeb naszych Klientów – zarówno tych będących dużymi zakładami produkcyjnymi, jak i te firmy które działają w mniejszym wymiarze.

W ofercie znajdują się poza tym wszelkiego rodzaju akcesoria służące do pakowania i zabezpieczania ładunków, a także maszyny i urządzenia służące do mechanicznej obsługi procesu pakowania.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów, doświadczonej kadrze, sprawdzonym rozwiązaniom logistycznym oraz stałemu poszerzaniu oferty sprzedażowej z sukcesami współpracujemy z czołowymi korporacjami działającymi w Polsce – i m.in. dzięki temu PROFOL staje się coraz bardziej znaną oraz rozpoznawalną marką.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl