Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Folia bąbelkowa służy głównie do dodatkowego zabezpieczania delikatnych, cennych i mało odpornych na wstrząsy przedmiotów.

Cechuje się dużą rozciągliwością i małą wagą, co sprawia, że znajduje powszechne zastosowanie w transporcie przedmiotów narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdza się także jako wypełniacz w paczkach kurierskich.

Chcąc ochronić delikatne przedmioty warto użyć folii bąbelkowej, która doskonale zabezpieczy pakunek. Równomiernie rozmieszczone bąbelki powietrza amortyzują przedmioty, które bezpiecznie mogą być przetransportowywane na duże odległości. Podobne zastosowanie ma pianka polietylenowa. Jest ona odporna na wilgoć i ścieranie. Wykorzystuje się ją do ochraniania większych delikatnych elementów, np. mebli lub powierzchni szklanych.

Najlepszą i najbardziej uniwersalną metodą zabezpieczania produktów jest zastosowanie folii bąbelkowej. Świetnie sprawdzi się ona przy pakowaniu przedmiotów o różnych gabarytach i kształtach, również delikatnych – na przykład szkła. Ponadto jest znakomitym izolatorem termicznym oraz chroni przed wilgocią, zarysowaniami, wstrząsami i uderzeniami. Materiałem wykorzystanym przy jej produkcji jest folia polietylenowa typu LDPE lub HDPE o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej. Dzięki pęcherzykom powietrza, amortyzuje zabezpieczane przedmioty. Występuje w wariantach „mały bąbel” i „duży bąbel”. Oferujemy rolki o różnych szerokościach i długościach. Niewątpliwym atutem folii pęcherzykowej jest jej niepalność i odporność na substancje chemiczne. Wykorzystuje się ją również do zapełniania pustych przestrzeni w kartonach. Komory powietrzne w foli osiągają średnicę do 3 centymetrów w typie „duży bąbel”. Elastyczność, wytrzymałość i uniwersalność to cechy, które przyniosły temu produktowi niegasnącą popularność wśród klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl