Każda firma ma własny styl, kolory oraz logo, które stanowią część kampanii reklamowej. Aby móc wykorzystać te elementy również przy pakowaniu, stworzyliśmy rozwiązanie, które z pewnością na to pozwoli. W naszej ofercie taśm mamy również takie, które są wykonywane wyłącznie na zamówienie oraz uwzględniają wszystkie życzenia klienta. Wśród taśm z nadrukiem znajdują się między innymi taśmy samoprzylepne pakowe, taśmy spinające oraz taśmy papierowe. Taśma pakowa z nadrukiem jest nie tylko materiałem, łączącym części ładunku, lecz także jest swoistą plombą, która zapobiega niepożądanemu otwarciu paczki, więc zabezpiecza ją. Poza tym jest rodzajem przekazu reklamowego, gdyż zawiera informacje o firmie. Taśmy papierowe mają podobne funkcje, co opisane przed chwilą taśmy pakowe, jednak materiał, z którego są produkowane jest inny. Papier kraftowy powstaje z makulatury, więc jest materiałem ekologicznym, a także wygląda bardzo nowocześnie. Poza tym, nadruki, wykonywane na takim papierze wyglądają dość estetycznie. Taśmy spinające, które z pewnością są wszystkim dobrze znane, szczególnie osobom, pracującym w branży transportowej, mogą także wykonywać funkcję nośnika reklamowego. Taśmy te mają szeroki zakres zastosowania, gdyż występują one w różnych szerokościach i kolorach. Nadruk na takich taśmach wykonuje się kolorem czarnym według własnego projektu klienta. Zapraszamy do kontakt w celu omówienia szczegółów, dotyczących taśm z nadrukiem.

Taśmy pakowe z nadrukiem to świetny sposób na zabezpieczenie przesyłek przed nieautoryzowanym otwarciem (taśma pełni funkcję plomby) przy okazji uzupełniają funkcje reklamowe. 

Pakowe z nadrukiem klienta

Taśma pakowa z nadrukiem klienta

Taśma pakowa z nadrukiem klienta
Taśma pakowa z nadrukiem klienta

Taśmy pakowe z nadrukiem to świetny sposób na zabezpieczenie przesyłek przed nieautoryzowanym otwarciem (taśma spełnia rolę plomby) przy okazji pełni funkcje reklamowe.

Oferujemy taśmy pakowe z nadrukiem według dostarczonego projektu na taśmach o szerokościach 48 i 75mm.

Produkt na zamówienie.

Zapytaj o indywidualną wycenę: sklep@profol.pl

2,49 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl