Paskowacz XL-9

Cena: 419,90 zł 419.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Paskowacz do taśmy polipropylenowej PP /bandownica/- ręczne narzędzie o prostej i trwałej konstrukcji, zapewniające łatwą i ekonomiczną prace. Szybko łączy dwa końce taśmy PP przy pomocy zapinki blaszanej. Znajduje szerokie zastosowanie min. przy mocowaniu przedmiotów, towarów na paletach, platformach, może być także wykorzystywany przy pakowaniu elementów konstrukcyjnych, paczek, kartonów itp.
Jest przydatnym i tanim w eksploatacji narzędziem o dużej niezawodności.

Pakowanie towaru to proces mający zapewnić jego stabilność w transporcie, a tym samym zabezpieczyć przewożone produkty przed uszkodzeniami. Podczas mocowania przedmiotów na paletach, czy platformach, niezwykle przydatnym i ułatwiającym pracę narzędziem jest paskowacz do taśmy polipropylenowej PP, nazywany także bandownicą. Jest to przyrząd wyróżniający się prostą i trwałą konstrukcją, zapewniający łatwą, wydajną  i ekonomiczną pracę, a wykorzystuje się go także podczas ręcznego pakowania elementów konstrukcyjnych, paczek, kartonów. Za pomocą paskowacza można szybko połączyć dwa końce taśmy PP, przy zastosowaniu blaszanej zapinki.

Istotną zaletą paskowacza, obok niezawodności, jest jego poręczność i wygoda w zastosowaniu oraz niski koszt eksploatacji. Bandownica przydaje się nie tylko podczas szykowania towarów do transportu, ale także jest niezastąpiona w pracach magazynowych. Ważnym czynnikiem, jaki należy  jednak zawsze mieć na uwadze podczas pracy paskowaczem, jest kwestia doboru szerokości taśmy polipropylenowej spinającej do masy towaru, który ma zostać nią spięty. Właściwa proporcja tych parametrów zapewni brak uszkodzeń towarów w transporcie i magazynowaniu oraz bezpieczeństwo osobom obsługującym cały proces.  

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl