Folia do sianokiszonki Agriflex, biała 500 mm

Cena: 239,84 zł 239.84
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Najpopularniejszą z metod zbioru i konserwacji sianokiszonki jest magazynowanie jej w tak zwanych „balotach”. Aby jakość uzyskanej paszy była jak najwyższa, należy dokonać właściwego wyboru folii, która posłuży do jej owinięcia. Jest ona bowiem podstawową i jedyną barierą, która oddziela paszę od środowiska zewnętrznego; zatem to od jakości folii do sianokiszonek zależy spełnienie całego szeregu wymogów, gwarantujących zaistnienie i utrzymanie najlepszych parametrów wyprodukowanej paszy.

Rynek oferuje szeroki wybór folii przeznaczonej do owijania balotów; aby jednak jakość uzyskanej paszy była jak najwyższa, dobrze jest wykorzystywać folię o najlepszych parametrach, od sprawdzonego dystrybutora.

Agriflex to najnowszej generacji rolnicza folia, która została wyprodukowana przez Manuli Stretch. Cechuje ją wysoka elastyczność; jest bardzo wytrzymała i odporna na rozerwania; jej materiałowe właściwości zostały pozytywnie zweryfikowane w praktyce. Przetestowano ją na wszystkich dostępnych na rynku modelach owijarek, zastosowano maksymalną ilość kombinacji, okrągłe i kwadratowe bele. Wyniki testów wypadały znakomicie zarówno po pierwszej, jak i po setnej próbie. Zastosowanie całkowicie nowego składu oraz podniesienie parametrów folii daje gwarancję wysokiego poziomu bezpieczeństwa i praktyczności. Zapewnia doskonałe wyniki przy wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji.

Dane techniczne

Szerokość 500 mm
Kolor Biały
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl